Бізнес на в'єтнамських кокосах

07 травня 2020, 06:00 2718

Всі люблять створювати затишок в оселі, особливо на кухні. Наталія Шерудило як ніхто інший знає, як це зробити. Адже саме вона майже рік тому почала займатися продажем посуду з кокоса.

«Спочатку я займалася інтернет-магазином з продажу кухонного посуду, працювала з постачальниками за системою дропшиппінг. І в якийсь момент зрозуміла, що набридло займатися перепродажем звичайного товару, такого як ще в тисячі магазинів онлайн і офлайн. Продаючи ті товари, я бачила, що люди просто задовольняють побутові потреби. Покупці, звичайно, були вдячні за хороший сервіс, який був наданий, але це було трохи не те. Тоді я задумала змінити напрям у торгівлі», — розповідає AgroPortal.ua засновниця COCONUT HOME Наталія Шерудило.

За словами Наталії, їй дуже хотілося не просто заробляти, а робити людей трохи щасливішими, щоб вони частіше посміхалися. «У цей час я вже щільно сиділа на ЗСЖ і екологічному способі життя, але без фанатизму — намагалася менше використовувати пластика, синтетики, поліетилену в побуті, дотримувалася здорового харчування, займалася йогою тощо, — каже засновниця COCONUT HOME.

Я почала пошук подібної ніші та знайшла те, що шукала. Основна категорія товару — це посуд із кокоса, кокосові чаші. Це особливий посуд, дуже атмосферний і такий, що викликає неймовірні емоції. І, до речі, дуже надихає на здорове харчування».

Також в асортименті COCONUT HOME є столові прилади з кокоса та бамбука, бамбукові й металеві трубочки для напоїв і невеликий асортимент екоторбинок і екосіток. Майже все, що потрібно для екологічного життя.

«Наша основна вимога до продукту — його екологічність. Уся продукція у нас із натуральних природних матеріалів — це бамбук, кокос і бавовна. При виробництві кокосових чаш застосовується, наприклад, тільки кокосова олія, ніякої хімії, типу лаків і просочок. Тому їх часто купують для дітей. Вся продукція біорозкладана, не завдає шкоди ні людині, ні нашій планеті», — додає Наталія.

Товар для COCONUT HOME доставляється з В'єтнаму від місцевих фермерів. Кокосові чаші насправді — відходи горіхів кокоса, які після вилучення з них м'якоті призначені бути спаленими і тим самим забруднювати атмосферу.

«Ніша екопосуду, не тільки з кокоса, а й в цілому в нашій країні, ще не зайнята на 100%.

Але справа в тому, що і культура застосування екопосуду в Україні знаходиться на початкових етапах, — зазначає Шерудило.

А посуд із кокоса — це вузька і специфічна ніша, і далеко не для всіх, а саме для поціновувачів домашнього затишку і чогось незвичайного, та ще й при цьому екологічно свідомих людей. Нам дуже хочеться, щоб їх ставало більше в Україні. Для цих людей плануємо й надалі розширювати асортимент екотоварів».


Іванна Панасюк, AgroPortal.ua