logo

Конкурс

Финалисты Агро Champions 2020 вывели аграрную формулу успеха

Финалисты Агро Champions 2020 вывели аграрную формулу успеха

Конкурс 12 сентября 2020. 00:00 4048

Пандемия, вызванная COVID-19, «подсветила» проблемы фейковых компаний и фейковых руководителей. Эффективные же лидеры — трансформируют компании в неопределенное время и держат конкурентные позиции на рынке. Это подтверждает премия Агро Champions 2020.

У каждого Чемпиона собственная история успеха, но всех объединяет то, что нужно найти и держать баланс: между работой и личной жизнью, между отдыхом и занятостью. Именно гармония во всем дает тот толчок, силы, вдохновение ставить перед собой амбициозные цели, двигаться вперед и иметь чувство удовлетворенности от проделанной работы.

AgroPortal.ua собрал цитаты, которые выводят формулу агрочемпионского успеха.

*текст подається мовою спілкування


 «Генеральний директор»: Юрій Косюк, МХП

 

«Головне — бути чесним, любити людей, вірити в себе і в команду, будувати дуже чіткі та зрозумілі шляхи для розвитку компанії, адже нашвидкуруч нічого не вийде. Або вийде — і швидко рухне. Але любов до людей, чесність і правильна команда — це те, що точно завжди виведе з будь-якої кризи і приведе до успіху»

 

«Операційний директор»: Олександр Вержиховський, ІМК

 

 «Важливо працювати з професійною командою»

  

 «Комерційний директор»: Андрій Полтавець, LNZ Group

 

«Потрібно вміти суміщати відпочинок із роботою, адже якщо це не в правильному балансі — результату не буде»

 

Ольга Трофімцева, громадська діячка, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України у 2019 р.: «Для чемпіона в будь-якій сфері — неважливо, чи то комерційний директор, агроном, міністр — має бути баланс у житті й задоволення миттю, де ти є саме зараз. Якщо ввечері ти лягаєш у ліжко і задоволений прожитим днем, досягненнями на даному етапі, тим, що маєш у соціальному житті й у родині, то тоді все добре. Це і є першість, чемпіонство».


 «Фінансовий директор»: Анастасія Усачова, «Кернел» 

  
Лілія Лиманська, віце-президент, директор по роботі з АПК та телекомунікаційними компаніями АТ «Альфа-Банк»:
Лілія Лиманська, віце-президент, директор по роботі з АПК та телекомунікаційними компаніями АТ «Альфа-Банк»:

Лілія Лиманська, віце-президент, директор по роботі з АПК та телекомунікаційними компаніями АТ «Альфа-Банк»: «Для кожного з нас баланс між особистим життям та роботою свій, і досягти його можна, лише почувши себе та зрозумівши, що саме вам приносить щастя. Особисте життя — це життя особистості. Все, що приносить щастя, емоції, задоволення, реалізацію — це і є наш ідеальний баланс».


 «Директор з виробництва»: Володимир Кравцов, «Агро-Регіон»

 

«Бути чемпіоном — це не лише приємно, але й відповідально, адже змушує ще старанніше і завзятіше займатися своєю справою і доводити собі, в першу чергу, та іншим, що ти заслуговуєш на цю нагороду»

 

Валерія Кушнірчук, координатор з розвитку бізнесу Європейської Бізнес Асоціації: «Чемпіони знають точно відданість своїй справі, цінність своєму слову та насамперед ставлять перед собою амбітні цілі».


«Директор з інновацій»: Богдан Кривіцький, компанія ІМК 

 

«Кожна прогресивна компанія розуміє, що шлях інновацій в агро, зокрема в наших умовах, які часто змінюються, важкий, але єдино правильний. Вдячний компанії та колегам за те, що створені умови для впровадження інновацій»

 

Інна Мєтєлєва, заступниця голови правління з AgriFood Tech Української асоціації фінтех та інноваційних компаній: «Чемпіонський дух підтримує бажання бути кращим та перемагати в тому, чим ти займаєшся — будь-то спорт чи бізнес».

 

«Головний агроном»: Віктор Марценюк, МХП 

 

«У роботі найбільше мене надихає сім’я. Щодо поради самому собі, то порадив би дуже не нервуватися»

 

Ярослав Бойко, генеральний директор AgriLab: «У першу чергу надихати повинен кінцевий результат, а в разі головного агронома, то, незважаючи на погодні умови, він повинен завжди вигравати. Головний агроном — це людина, яка має мистецтво бути ефективним і досягати кінцевого результату».

 

 «Головний інженер»: Микола Ніколайчук, «Агро-Регіон» 

  

Валерій Яковенко, генеральний директор компанії DroneUA: «Людський фактор і технології потрібно поєднувати у правильному співвідношенні 50/50, адже жодна технологія не працюватиме без правильних рук. Потрібно максимально позбавлятися рутинних процесів і передавати їх машинам чи роботам. А люди — це найважливіша цінність для кожної компанії». 

  

«HR-директор»: Світлана Мозгова, агропромхолдинг «Астарта»

 

«Зупиняйся, якщо ти розумієш, що не можеш нічого змінити, але йди вперед, якщо ти знаєш, що ти це зміниш»

 

«Маркетинг-директор/Директор з комунікацій»: Юлія Каменєва, LNZ Group 

 

«В одній із площин життя є дві віхи: стати першим і найкращим; утримати ці позиції»

 

Микола Горбачьов, президент Української зернової асоціації: «Всіх чемпіонів об’єднує прагнення до перемоги, і саме це веде людей до тих висот, яких досягає кожна компанія, адже компанія — це насамперед люди».


«Ментор року»: Алекс Ліссітса, президент УКАБ, генеральний директор ІМК, голова наглядової ради проєкту «Агрокебети» 

 

«Спілкуючись зі студентами, молодими колегами, часто чую, що вони хочуть тут і зараз все одразу. Так не буває. Потрібно щодня докладати зусилля і багато працювати, щоб мудро розпорядитися власним талантом. Талант є у кожної людини. Його потрібно розвивати. А молодими людям важливо ще його і зрозуміти, помітити у собі власні здібності»


ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ ПОДІЇ


ФОТОЗВІТ. Хто вони, Агро Champions 2020?


Ексклюзивний винний партнер — «Інкерман Україна»

 

Кожен переможець у своїй номінації отримав подарункові набори — вина з преміальної колекції INKERMAN RESERVE  — марочні «Каберне Совіньон», «Сапераві», «Мерло» та витримане «Ріслінг» є втіленням більше ніж піввікової істоії створення вишуканих вин INKERMAN UKRAINE. Це ідеально збалансовані вина, витримані в дубових боках, стиль та органолептика яких задовольнить усіх поціновувачі вишуканих вин. Завдяки дотриманню вікових традицій виноробства, а також любові до своєї справи майстрів-виноробів, сьогодні вина INKERMAN залишаються душею українського виноробства.


Для довідки: церемонія нагородження Агро Champions 2020 відбулася 10 вересня 2020 р. в рамках XI Міжнародної конференції «Ефективне управління агрокомпаніями» (LFM). 


Ключевые новости аграрного рынка в Telegram

Новости

Показать все

Блоги