AgroGear. Збільшити швидкість заготівлі кормів та зберегти поживні речовини

25 червня 2019, 06:57 2990

Причіпна косарка-плющилка FC 303 RGC із захопленням 3 метри і шевронними вальцями ідеально підходить для таких трав, як люцерна, вико-вівсяна суміш і всіх м’якостебельних трав.

Застосування оригінальних вальців забезпечує збереження всіх листків у кормі, який заготовляється, завдяки чому зберігається максимальна його поживність.

Завдяки простій у застосуванні (одна ручка) системі регулювання тиску на ґрунт робочу швидкість машини можна збільшувати до 20 км/год, відповідно, продуктивність збільшується.

Косарка-плющилка FC 303 RGC суттєво зменшує експлуатаційні витрати за рахунок сучасної конструкції, яка не потребує високої потужності трактора та витрат на сервіс.

«Коли ми прийняли рішення придбати косарку, то пустили FC 303 RGC по полю в дощ. Завдяки пресу і коткам, які забирають вологу у трави, є можливість у короткі строки зібрати сіно. Рішення прийнялося саме собою, — розповідає директор СТОВ ім. Гришка (Черкаська обл.) Валерій Федорчук. — Косарку ми використовуємо для заготівлі кормів для худоби».

Директор господарства розповідає про переваги косарки, і найпершою називає якість косіння. Друга — це строки виконання роботи, а третє — те, що рослина втрачає вологу, і можна швидше зібрати сіно. «Але головне — це надійність. В нашому господарстві дана косарка працює вже сьомий рік, і не було жодних проблем», — додає Валерій Федорчук.  

Механізатор господарства СТОВ ім. Гришка Олег Святий, який працює на косарці KUHN вже чотири роки, каже, що вона зручна та проста у користуванні, а також мобільна. «Раніше косити сіно було дуже важко, особливо коли трава вилягала. А зараз FC 303 RGC справляється, добре копіює землю, підбирає, косить», — коментує Олег Святий.  

Директор Уманського представництва «Ерідон Тех» Володимир Степанюк каже, що головною перевагою косарки FC 303 RGC серед своїх конкурентів є центральне дишло, тобто вона працює човниковим методом: «Центральне розташування дишла дозволяє працювати як справа, так і зліва від трактора, за рахунок чого відбувається економія часу косіння, зменшення витрат палива. Є регулювання притискання самої косарки до землі, тобто можна контролювати стан зрізу залежно від полеглості маси.

Якщо в полі трапляється камінь і потрапляє в косарку, то вилітає лише один ніж. Тобто якщо камінь пошкодив ніж, то потрібно замінювати лише один, немає потреби замінювати цілий косилочний брус».

Володимир Степанюк також додає, що косарки KUHN обладнані плющилками, які переминають скошене стебло і роблять злам у чотирьох місцях. «За 2-3 години рослина втрачає вологу до потрібної 50-65% в залежності від погодних умов, що позитивно впливає на кінцевий результат заготівельної маси і, відповідно, на якість корму для тварин», — каже експерт.


AgroGear. Як підібрати якісний посівний комплекс за адекватною ціною

AgroGear. Як зекономити ресурси та час у посівний період

AgroGear. Техніка має бути розрахована на дурня і не ламатись