За підсумками 2023 року частка сільськогосподарської техніки BEDNAR зросла на українському ринку.
Якщо говорити у грошовому вимірі, то у 2023 році відносно 2022 року відбувся ріст на 68%, якщо у кількісному вимірі — на 57%. Про це розповів директор компанії BEDNAR в Україні та Молдові Михайло Кришко.
Загалом якщо говорити про ринок ґрунтообробної техніки, то статистика імпорту показує, що він ще зменшився в 2023 році порівняно з 2022-м. При цьому частка ринку BEDNAR збільшилася приблизно на 60%.
«Але потрібно зважати, що 2022 рік був зовсім не показовий, оскільки падіння складало близько 50%, якщо порівнювати з 2021 роком. Загалом можна сказати, що в 2023 році ми повернулись на динаміку показників 2020-2021 років», — зазначає Михайло Кришко.
Незважаючи на всі складнощі, компанія має амбітні плани на 2024 рік — зростання удвічі.
«Ми розширюємо команду, ведемо активну роботу спільно з нашими дилерами, у своїй діяльності виходимо з плану повернутись на динаміку зростання, яку ми мали до повномасштабного вторгнення. Хоча загальні очікування — рік, звичайно ж, буде досить складним та непередбачуваним», — підсумовує директор компанії BEDNAR в Україні та Молдові.

Вино, ефіроолійні рослини та локальні продукти: на Львівщині запрацювала нова агролокація

На Одещині агровиробникам продемонстрували сучасні технології у зрошенні

Zinka. Побачити виробництво зсередини

Бюро економічної безпеки (БЕБ) викрило посадовців державного підприємства, які завдали державі понад 8,1 млн грн збитків під час закупівлі 25 тракторів.

Група компаній «Агрейн» за останні 5–6 років інвестувала близько $50 млн у технічне переоснащення, а в пікові роки обсяг інвестицій сягав $30 млн на рік.

В посушливих регіонах агрономічне рішення часто зводиться до одного питання: як зберегти вологу.

Схили, балки, дефіцит вологи — звичні умови господарювання для фермерів центральних регіонів України. У таких реаліях вдало підібрана техніка визначає продуктивність і якість кожної виконаної технологічної операції.

Із появою нової Primera DMC 6002-2C компанія Amazone розширює лінійку сівалок Primera для прямого, мульчувального та традиційного посіву. Нова Primera 6002-2C отримала важливу конструктивну особливість — новий багатосекційний напірний бункер, який забезпечує ще вищу продуктивність висіву та ефективнішу систему подачі матеріалу.

Вітчизняні фермери шукають нові шляхи вдосконалення технології вирощування сільгоспкультур і багатьом це вдається. Зберегти вологу у ґрунті, знизити витрати на пальне, скоротити кількість задіяних агрегатів та максимально ефективно використати міндобрива — це орієнтири, від яких безпосередньо залежить рентабельність у рослинництві.

Компанія ДП «Амазоне-Україна» цього року на заході «УКАБ Агротехнології 2026. Захід» представила низку машин, які мають популярність серед аграріїв. Крім того, на виставці було презентовано дві ґрунтообробні новинки, що цього року вперше прибули до України.

Виробник техніки HORSCH уперше представив новий посівний комплекс Focus 6.35 TD F у комбінації з просапною шиною Maestro SplitRow для точного висіву з шириною міжряддя 35 та 70 см.

Дискатори SWIFTERDISC увійшли до топ-3 агрегатів BEDNAR за кількістю проданих одиниць. У 2025 році компанія продала в Україну до 100 агрегатів, що виводить її в одного з лідерів ринку в цьому сегменті.

У 2025 році компанія BEDNAR імпортувала найширший модельний ряд техніки — близько 52 різних моделей. Завдання компанії — й надалі розширювати асортимент, адже тенденції змінюються, а український ринок лишається найбільш конкурентним та інноваційним.