Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps спільно з асоціацією «Ягідництво України» започаткували програми підтримки дрібних фермерів для відновлення, розширення або започаткування нової діяльності.
Про це говориться у повідомленні Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.
До участі у програмі запрошують:
Середній розмір фінансової допомоги становить $1500 у гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ. Сума підтримки залежить від типу фермерської діяльності та фінансових потреб конкретного учасника програми.
Критерії відбору учасників:
Програма працюватиме до моменту набору потрібної кількості кандидатів. Детальніше про програму за посиланням.

Святослав Вакарчук заспівав для аграріїв в полі під час жнив

UCAB FOOTBALL CUP 2026. Літні ігри

Кермо, поле і TikTok: як 18-річна студентка працює трактористкою

Аграрії Полтавщини 2026 року засіяли 3,5 тис. га кавунів і динь. Це дозволило регіону посісти третє місце в Україні за площами вирощування баштанних культур.

OTP Bank розширює можливості фінансування малих і середніх агровиробників у межах партнерських програм із провідними виробниками та дистриб'юторами товарно-матеріальних ресурсів (ТМР). Завдяки цьому аграрії можуть придбати ресурси для осінньої посівної кампанії на умовах від 0,01% річних строком до 12 місяців.

За останній тиждень — з 14 по 20 серпня — аграрному сектору відповідно до фінансування аграріїв за програмою «5-7-9%» було видано додатково 3,5 млрд грн кредитів. Пільговим кредитуванням під посівну скористалося 11 943 суб'єкти.

Родинам ВПО та всім охочим Сосницький літературно-меморіальний музей О. П. Довженка (Чернігівщина) безкоштовно пропонує яблука з Довженківського саду.

18-річна Марина Породько з села Вертіївка на Чернігівщині проводить літні канікули не лише відпочиваючи, а й працюючи в аграрній сфері. Дівчина навчається на другому курсі Сокиринського професійного аграрного ліцею та працює трактористкою на підприємстві в сусідньому селі Бобрик.

Завод із переробки та очищення зернових і бобових культур ТОВ «Крупинка СВС» у Конотопі Сумської області виставили на продаж за $1,2 млн.

Крафтове виробництво «Двір Індика», що на Полтавщині, за рік вирощує понад 2 т м’яса, з яких переробка складає лише 20%. У асортименті ковбаси та сардельки, а також різні копчення. У планах збудувати повноцінний цех, модернізувати інфраструктуру та виготовити унікальний для українського ринку продукт — хамон із ніжки індика, а для цього потрібна кліматична камера.

Українські аграрії, консультанти, студенти та керівники господарств можуть безкоштовно пройти онлайн-курс «Стале фермерство: технології, прибуток, інновації», який об'єднує сучасні агротехнології, міжнародний досвід та практичні рішення для підвищення ефективності виробництва.