Економія до 30%: головні показники системи управління земельним банком

23 вересня 2020, 07:28 1766

В залежності від стадії цифровізації, на якій знаходиться компанія, вона може більш ефективно використовувати свої ресурси, в тому числі й земельний банк. Але для цього потрібно вибрати якісну та повноцінну систему управління земельним банком.

Таку думку висловив директор з маркетингу українського стартапу Електронний землевпорядник FieldBl Костянтин Ільченко під час AGROIT Forum 2020.

«Для себе ми сформували кілька ключових принципів, які є базою та філософією роботи якісної та повноцінної системи управління земельним банком. Насамперед ми визначили методологію, тобто яким чином у певній компанії ведеться облік та управління земельним банком. Поставили за мету впровадити в самій системі методологію, яка б дозволяла мінімізувати зовнішні ризики об’єктивного характеру та суб’єктивні ризики, які допускаються співробітниками», — розповідає Костянтин Ільченко.

За його словами, другим важливим фактором є повнота й актуальність даних. Костянтин Ільченко зазначає, що головна проблема полягає в тому, що насправді дані з відкритих реєстрів не завжди відображають об’єктивну картину, але можливість отримати дані з реєстрів, повністю інтегрованих у нашій системі, дозволяє комплексно вирішувати всі земельні питання.

«Саме на основі первинної документації, яка є в компанії, і формується якісна інформаційна база для подальшого обліку договорів, ділянок і взагалі земельного банку. І на останок — це ефективність обміну та аналізу даних у компанії. Всі обміни інформацією між співробітниками компанії повинні бути швидкими, зрозумілими, прозорими та якісними. Доступність певної інформаційної системи має бути на високому рівні як з точки зору інтерфейсу, так і технічного доступу. Це має бути система, для якої не потрібно завантажувати окреме програмне забезпечення, вести підтримку всередині компанії», — розповідає Костянтин Ільченко.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua