logo

Думка експерта

Невеликі господарства активніше купують якісну техніку Джерело фото: Грейт Плейнз Юкрейн

Невеликі господарства активніше купують якісну техніку

Думка експерта Андрій Воробйов 23 січня 2017. 09:18 2681

Характерною тенденцію сезону стала активна купівля дорогої техніки фермерами з площами від 300 до 500 га.

Таку думку висловив директор ТОВ «Грейт Плейнз Юкрейн» Андрій Воробйов.

За його словами, партнери обґрунтовують свою інформацію конкретними цифрами продажів, даними пунктів сервісу, запитами на запчастини.

«Це зайвий раз підтвердило зростаючий інтерес малого бізнесу до інноваційних машин. Днями дилер привіз аграрія, який цікавиться новою технікою Great Plains для застосування на своїх 270 га. Фермери вже навчилися навіть на невеликих площах ефективно господарювати і мають гроші на дорогу техніку», — каже Андрій Воробйов.

Все частіше запитують про агрегати для точного висіву, для застосування новітніх технологій, мінімальної чи нульової ґрунтообробки.

«Фактично, маючи міні-трактор на 40 к.с., господар вже може застосовувати наші агрегати.  Колись, ще у студентстві, я сам вперше побачив на практиці у господарстві просту та якісну техніку марки Great Plains та закохався у неї. В Америці, де виготовляють ці машини, існує поняття, що характеризує зовсім дрібних господарів, — «фермер для задоволення». Для них у великій лінійці Great Plains теж є, приміром, сівалки з шириною захвату від 1,2 м», — додає директор ТОВ «Грейт Плейнз Юкрейн».

Андрій Воробйов констатує, що компанія може працювати і для таких фермерів, разом із тим, для агрохолдингів десятками одиниць продає, приміром, дуже популярні новітні швидкісні продуктивні машини Турбо-Макс®, з якими технологія вертикальної ґрунтообробки виходить на якісно новий рівень. 

«Дуже сподіваємося, що тенденція збільшення інтересу до надсучасної техніки у різних категорій фермерських господарств буде розвиватися й надалі», — плекає він надію.

При цьому Андрій Воробйов  відзначає, що наші аграрії навчилися ретельно прораховувати власні вигоди.

«Із цієї точки зору найпопулярнішими також стали 8- та 16-рядні сівалки точного висіву завдяки своїй універсальності, адже вони можуть працювати з багатьма культурами, зокрема, стратегічно важливим ріпаком, з яким впораються далеко не всі агрегати. Традиційно успішно продаємо широкозахватні посівні комплекси — як механічні, так і пневматичні. Думаю, у першу чергу, завдяки їхній можливості працювати не тільки за звичною системою, але й «по нулю». Традиційно великий попит залишається і на прості та надійні механічні сівалки, дискові та зубові борони, культиватори, оптимальні й за ціною», — резюмує директор ТОВ «Грейт Плейнз Юкрейн».


Ірина Садова, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги