logo

Спецпроекти

Ранкова кава // У відпустці або на віддаленій роботі

Ранкова кава // У відпустці або на віддаленій роботі

Спецпроекти 09 липня 2018. 06:51 777

У сучасному світі доволі просто зв'язуватися з іншими людьми. І людина доступна для спілкування завдяки сучасним онлайн-інструментам комунікації і гаджетам (смартфонам, планшетам, різноманітним месенджерам, електронній пошті) не тільки рідним і друзям, а й роботодавцю і колегам практично 24/7.

Це зручно для швидкого вирішення робочих питань, але часом забирає особистий час співробітників, у тому числі в період відпустки. Як показало дослідження, 40% опитаних залишаються доступні керівництву і колегам для вирішення робочих питань під час відпустки.

15% залишаються для комунікації, тільки якщо відпустка проходить в Україні, 12% — на зв'язку для керівництва, 7% — не беруть паузу у спілкуванні з клієнтами упродовж відпочинку. 17% іноді на зв'язку, іноді — ні. І лише 12% зазначають, що на період відпустки перестають бути на зв'язку для будь-кого з робочих питань. 

Перестають перевіряти робочу пошту на період відпустки 43% опитаних. 31% зазвичай перевіряють mail кілька разів протягом відпустки, а 24% роблять це щодня під час відпочинку.

Декому доводиться не тільки залишатися на зв'язку, а й віддалено вирішувати робочі питання. Для цього майже третина респондентів беруть з собою у відпустку особисті ноутбуки/планшети. І 8% беруть свою робочу техніку. Щоправда, часом достатньо і смартфона, щоб вирішувати робочі питання, що респонденти якраз-таки відзначали серед варіантів «Інше». 

При цьому вважають за краще розділяти роботу і відпочинок, залишаючи ноутбуки/планшети, а з ними і робочі питання на роботі, 56% респондентів.

Незважаючи на те, що відпустка передбачає відпочинок від роботи, чимало учасників опитування зазначили, що опиняються у ситуації віддаленої роботи на час відпочинку — нехай непостійної і часом епізодичної, але роботи.


AgroPortal.ua за матеріалами Міжнародного кадрового порталу hh.ua 


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги