logo

Спецпроекти

Аграрний лайфхак // Популярні моделі міні-тракторів в Україні

Аграрний лайфхак // Популярні моделі міні-тракторів в Україні

Спецпроекти 08 серпня 2019. 06:00 908

Міні-трактор — спеціалізована саморухома універсальна і багатофункціональна машина, яка належить до категорії спецтехніки. Вона займає проміжну позицію між повноцінним трактором і мотоблоком.

Сфера застосування 

Міні-трактори широко використовуються там, де нерентабельно задіяти звичайні трактори, або їхня габаритна зона істотно ускладнює процес виконання завдання.

Перевага міні-тракторів у їхній мобільності, маневреності. Це малолітражна тракторна техніка, тому їх використовують у сферах сільського господарства, де на невеликій площі земельної ділянки має бути оранка, боронування, культивація, міжрядний обробіток культур, мінералізація ґрунту або покіс. Тому даний вид тракторів часто затребуваний в Україні.

Міні-трактори використовують у комунальній сфері при організації робіт з прибирання вулиць від сміття та снігу, а також для розробки ґрунту в траншеях невеликої глибини (до 2 м), зворотної засипки ґрунту, вирівнювання поверхні, буріння і фрезерування асфальтного покриття.

Для виконання ряду завдань машина комплектується приводом валу відбору потужності (ВВП). В основному він встановлюється ззаду, проте зустрічаються моделі і з переднім приводом ВВП. Це установка для передачі обертання від двигуна навісному устаткуванню, кузову або причепу.

Якщо ви хочете більш детально ознайомитися з характеристиками і, можливо, купити міні-трактори, про які йтиметься нижче, відвідайте сторінку маркетплейса з продажу техніки Autoline.

Міні-трактор DongFeng

Згідно зі статистикою входить до трійки кращих імпортних малогабаритних тракторів, які можна купити в Україні. Країна-виробник — Китай. Dongfeng 244 Lux володіє дизельним двигуном з 3-ма циліндрами. Посилений провідний передній міст відкриває перед машиною дорогу навіть у найбільш важкодоступних ділянках. Встановлено систему гідропідсилення рульової колонки, що забезпечує просте маневрування.

Основні характеристики:

 • посилений передній і задній міст;
 • посилене заднє триточкове навісне обладнання;
 • широкі покришки збільшують площу і рівномірно розподіляють навантаження по поверхні землі;
 • механічна трансмісія включає 8 передач і 2 задні;
 • ергономічна приладова панель;
 • конструкційна маса 1 350 кг;
 • допустима швидкість 32 км/год.

Міні-трактор Kubota 

Міні-трактор Kubota B1620 виготовляється в Японії. Його перевага — висока продуктивність, 16 к.с., при малій вазі (560 кг) і невеликих габаритах (ДхШхВ — 2,36х0,94х1,23 м).

Переваги моделі:

 • двигун — 3-циліндровий дизель об'ємом 0,72 л;
 • паливний бак — 14 л;
 • вантажопідйомність — 540 кг;
 • привід — 4х4;
 • трансмісія — механічна, 6/2;
 • швидкість — 19 км/год.

Присутня двостороння система ВВП. Пристосований для роботи в складних кліматичних умовах. Серед недоліків — висока вартість у покупці й обслуговуванні, що характерно для японської техніки.

Міні-трактор Yanmar 

Також популярним японським міні-трактором, задіяним в Україні, є Yanmar F20 — універсальне і надійне рішення для садової та промислової сфери. Потужність двигуна — 20 к.с. Ширина просвіту — 2,45 м. Маса — 1,1 т. Обладнаний зчіпним пристроєм з кріпленням у трьох точках. Комплектується ґрунтофрезою, шириною захвату 1,4 м. Кількість передач 8/4. Відрізняється економічною витратою палива разом із високою продуктивністю.

Міні-трактор Lovol

Китайська дочірня компанія холдингу Foton виробляє міні-трактори під маркою Lovol. Базова модель Foton Lovol 244. Принципових відмінностей від інших міні-тракторів не має. Вантажопідйомність навісного обладнання 420 кг при вазі машини в 1,4 т. Зубчаста коробка передач 4+1/2 дозволяє утримувати швидкість в межах 1,7-26 км/год. Оснащений дизельним двигуном 24 к.с. об'ємом 1,532 л.

Міні-трактор Shifeng 

Найпопулярнішою моделлю від китайського виробника Shifeng, яка широко використовується в Україні, є SF244. Це бюджетна техніка для ведення домашнього і промислового господарства. Повнопривідний двигун, колеса розміром 16" і 24", двигун 24 к.с. об'ємом 1,344 л і можливість встановлювати різноманітне навісне обладнання перетворює машину на багатоцільову спецтехніку.

Механічна трансмісія 4+1/2 дозволяє регулювати швидкість руху 3-31/12 км/год.

Міні-трактор Xingtai

Китайський бренд Xingtai випускає колісні трактори малої та середньої потужності (16-40 к.с.). Є моделі з заднім і повним приводом. Xingtai робить упор на моделі з відкритим місцем водія. Це особливо бюджетна техніка для виконання невеликих завдань. Маса типової моделі Xingtai XT 220 — 896 кг, а вантажопідйомність навісного обладнання — 279 кг.

Всі представлені вище моделі є надійним, доступним і рентабельним засобом для оранки земельних ділянок. Підбирайте трактор за своїми потребами, орієнтуйтеся на вартість, якість і стан техніки.


AgroPortal.ua за матеріалами Autoline


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги