logo

Особистий погляд

Незамінний помічник: переваги навантажувачів Weidemann

Незамінний помічник: переваги навантажувачів Weidemann

Особистий погляд 20 червня 2019. 06:29 1297

Постійно зростаюче навантаження вимагає високої функціональності та комфорту під час роботи. Тому важливо мати можливість покластися на сильних помічників у повсякденній роботі на фермах.

Потужні й одночасно маневрені фронтальні навантажувачі та телескопічні фронтальні навантажувачі Weidemann відрізняються великою потужністю, багатофункціональністю та витривалістю.

Ефективні та універсальні

Робота на одній машині впродовж всього дня: заповнення кормороздавача вранці та ввечері, штабелювання або навантаження сипучих матеріалів в обідній час, а також укладання і транспортування великої кількості тюків соломи ввечері. Ці та багато інших завдань можна виконати швидко за допомогою фронтальних і телескопічних навантажувачів Weidemann. Особливо на великих фермах і фермах з біогазовими установками потужні машини виявляються незамінними при роботі з важким матеріалом.

Найкомпактніші машини

Фронтальні та телескопічні навантажувачі Weidemann доступні з навантажувальною лапою або телескопічним кронштейном. Вони забезпечують високу функціональність, першокласний комфорт при роботі та відмінні стандарти безпеки. Крім того, їхній двигун виготовлено із застосуванням екологічно безпечної технології, що відповідає останнім нормам токсичності ВГ. Коли особливо важливо досягти більшої висоти підйому, використовується телескопічний фронтальний навантажувач, оснащений телескопічним кронштейном. При цьому велика висота перезавантаження не є проблемою.

Основою конструкції Weidemann є шарнірне з’єднання, що обертається: всі чотири колеса знаходяться в постійному контакті з землею, а машини є абсолютно стабільними та мають оптимальну маневреність. Під час роботи у зонах з браком місця для маневрів, наприклад, під час роботи в конюшнях та на родовищах, фронтальні та телескопічні навантажувачі вражають невеликими радіусами, необхідними для роботи.

Універсальна технологія

Для того щоб у будь-який час продемонструвати високий ступінь функціональності, машини Weidemann мають ефективну гідравлічну систему швидкої зміни насадок. Навісне обладнання, як-от ковші та вилки для піддонів для кожного призначення або навіть круглі та квадратні щипці для тюків і щипці для силосу можна змінити за дуже короткий час.

Крім того, машини можна обладнати швидкороз’ємним з’єднанням (Faster), у цьому разі кілька гідравлічних з’єднань можна підключити під тиском, і машина буде готова до використання. Для забезпечення максимальної тяги потужні навантажувачі в стандартній комплектації мають механізм 100% блокування диференціала на обох осях. Це підвищує ефективність роботи машини.

Фронтальні навантажувачі та телескопічні фронтальні навантажувачі Weidemann можуть бути оптимально пристосовані до індивідуальних вимог щодо продуктивності та ваги: починаючи з 2070LP і 2070LPT до 9080 і 9080T. Загалом доступно 16 моделей потужністю від 35,7 кВт/49 к.с. до 100 кВт/136 к.с. з робочою вагою від 3440 кг до 11,210 кг і перекидним навантаженням від 2475 кг до 6594 кг. Кабіна з функцією перекидання забезпечує легкий доступ для технічного обслуговування та ремонту.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги