logo

Конкурс

Смачний День закоханих: розіграш продукції від проекту 3 Молочні продукти на день

Смачний День закоханих: розіграш продукції від проекту 3 Молочні продукти на день

Конкурс 26 січня 2018. 11:11 2294

На вулиці зима, але серця багатьох б'ються хвилююче радісно напередодні найромантичнішого свята. Дня, коли замерзлі міста і села теплішають від щасливих посмішок, тендітних букетиків, які дбайливо сховані від холоду під куртками, і тисяч листівок у формі сердечок.

AgroPortal.ua спільно з проектом «3 Молочні продукти на день» пропонує висловити свої почуття по-особливому: набором молочної продукції від провідних міжнародних та вітчизняних виробників.

Умови участі в розіграші

- Бути підписаним на сторінки AgroPortal.ua і «3 Молочні продукти на день» на Facebook.

- Поставити лайк до конкурсного запису з 26 січня по 9 лютого 2018 р. на сторінці AgroPortal.ua на Facebook.

- Зробити репост конкурсного запису на свою сторінку на Facebook з 26 січня по 9 лютого 2018 р. (сторінка в день підбиття підсумків, 10 лютого 2018 р., має бути відкритою для переглядів записів).

10 лютого 2018 року з допомогою сервісу RANDOM.ORG ми визначимо переможця!

- Після визначення переможця редакція AgroPortal.ua зв'яжеться з ним за допомогою відправлення повідомлення на Facebook (якщо він не відповість протягом двох діб — приз передається наступному учасникові за списком).

- Звертаємо увагу: так як продукція швидко псується, нагороджувати переможця (або його довірену особу) будемо в Києві.


Для довідки: проект «3 молочні продукти на день» надає об'єктивну інформацію щодо простого способу покращити якість свого життя через здорове харчування. Дотримання такої простої формули, як вживання трьох молочних продуктів на день, може наблизити рівень споживання молочних продуктів в Україні до європейських норм. Користь проекту очевидна, тож його підтримала низка впливових державних органів і приватних компаній.

Тривалість життя українців набагато нижча порівняно з країнами ЄС та країнами-сусідами. Однією з причин цього є неправильне харчування і пов'язаний з ним дефіцит корисних речовин. Зокрема, в Україні вкрай низький рівень споживання молока і молочних продуктів, а значить, мільйони людей страждають від нестачі кальцію. Наслідком є ламкість кісток і захворювання опорно-рухового апарату.

«3 молочні продукти на день» — перший в Україні приклад партнерства держави і бізнесу, що реалізується у такому масштабі.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги