logo

Клуб агроефективності

AgroGear №3. Вертикальний обробіток ґрунту — новий універсальний підхід

AgroGear №3. Вертикальний обробіток ґрунту — новий універсальний підхід

Клуб агроефективності 24 грудня 2018. 06:50 2347

Агрегат для вертикальної обробки ґрунту KUHN Krause Excelerator 8005, вироблений компанією KUHN в США, обладнаний ексклюзивною системою подрібнення ґрунту Star Wheel, що забезпечує подрібнення пожнивних залишків і їх змішування з ґрунтом без зрізання землі в найбільш важливих зонах посіву та розвитку молодих сходів.

Головна особливість вертикальної обробки — відсутність у структурі ґрунту шарів підвищеної щільності, які утворюються при традиційній горизонтальній обробці після проходження різних машин. Робочий орган машини вертикально заходить в ґрунт, так само вертикально і виходить. 

«KUHN Krause EXCELERATOR 8005 може використовуватись після будь-яких попередників: ярих зернових, соняшнику, ріпаку, сорго, кукурудзи і т.д. Можна підготувати передпосівний обробіток, подрібнювати рештки та залишати їх на поверхні ґрунту на зиму, а основна перевага — збереження вологи на всіх етапах використання», — коментує менеджер «КУН-Україна» у південно-східному регіоні В'ячеслав Краснюк.

Також експерт каже, що якщо на полі є рослинні рештки, а ґрунт потрібно підготувати на невелику глибину — цього майже неможливо досягнути за допомогою традиційного обробітку, оскільки конструкція лапи не дає сформувати передпосівне ложе на глибині 3-4 см, мінімально — це 5-8 см і без рівномірності, відповідно маємо нерівномірні сходи.

EXCELERATOR KUHN Krause подрібнює і заробляє пожнивні залишки на великій швидкості завдяки ексклюзивному гібридному диску з 32-ма прорізами Excalibur і відстанню між дисками 20,3 см. Регульований кут атаки дозволяє налаштувати для роботи з різними видами ґрунтів і кількістю пожнивних залишків. Прикочуюча система Star Wheel добре подрібнює грудки, вирівнює ґрунт і закріплює пожнивні залишки в ґрунті. Прикочуючий коток 24/7 завершує підготовку насіннєвого ложа.

- Ексклюзивні диски Excalibur розрізають найміцніші пожнивні залишки.

- Регульований кут атаки батареї дисків від 1 до 5 градусів для кращого вирівнювання ґрунту і заробки пожнивних залишків.

- Прикочуюча система Star Wheel подрібнює грудки і закріплює пожнивні залишки в ґрунті.

- Робоча ширина (м/фт): 4,3-15,2 м (14'-50').


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги