logo

Тваринництво

У Кабміні тваринникам обіцяють зменшити бюрократію

У Кабміні тваринникам обіцяють зменшити бюрократію

Тваринництво 13 лютого 2018. 12:40 2287

Дебюрократизація дозвільних процедур при будівництві тваринницьких комплексів може стати одним із стимулів до інвестиційного пожвавлення в цій галузі.

Про це йшлося під час наради під головуванням першого заступника міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка, за участі представників Мінагропроду, Мінрегіонбуду, Мінекології, Держпродспоживслужби, Держархбудінспекціі, проектних інститутів, тваринницьких підприємств та громадськості, говориться у повідомленні міністерства. 

Під час зустрічі обговорювались діючі процедури та вимоги до будівництва тваринницьких комплексів з метою напрацювання спільних підходів до їх оптимізації та спрощення.

«Цьогоріч держава спрямовує на підтримку тваринництва безпрецедентні 4 млрд грн, більша частина з яких передбачена на будівництво тваринницьких комплексів. Спільно напрацьований алгоритм має зняти бюрократичні перепони та прискорити процес введення в експлуатацію таких об'єктів», — зазначив Максим Мартинюк.

Він додав, що за умови відпрацьованої та максимально спрощеної системи погоджень, можна очікувати  підвищення зацікавленості аграріїв у будівництві об'єктів та у виробництві продукції тваринництва.

Як зазначається, в Україні діє значний перелік обов'язкових будівельних норм, санітарних правил та екологічних вимог до сільськогосподарських будівель. Неодноразове  внесення змін до таких вимог, а також зволікання із відміною старих правил  призводять до затягування процесів і блокування будівництва.

Усі пропозиції учасників зустрічі будуть враховані при затвердженні алгоритму дій в частині спрощення дозвільних процедур, повідомляють у міністерстві. Також найближчим часом планується проведення спільних регіональних семінарів для аграріїв з метою роз«яснення нововведень.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги