logo

Фінанси

В Україні запускають проєкт з кредитування аграрів на €800 млн

В Україні запускають проєкт з кредитування аграрів на €800 млн

Фінанси 29 листопада 2019. 10:16 1442

В Україні занонсовано запуск проекту «Технічна допомога на підтримку впровадження операції «Основний кредит для аграрної галузі — Україна» за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Проєкт впроваджується в рамках підписаної Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, яку ратифіковано Законом України від 20 вересня 2016 р. 

Метою проєкту є підтримка Уряду України у сприянні створенню адміністративних, технічних, фінансових та освітніх засад на підтримку зацікавлених сторін у галузі зернових, олійних культур та аквакультури/рибальства, з метою забезпечення надійної технічної та економічної бази для подальшого розвитку їхньої діяльності. 

В міністерстві уточнили, що кредит від Європейського інвестиційного банку має стати реальним інструментом підтримки розвитку бізнесу саме для малих і середніх виробників. За умовами проєкту, до первинної суми в €400 млн від Європейського інвестиційного банку мають бути додані ще €400 млн від українських банків-учасників проєкту. 

За даною програмою планується фінансування за напрямами: первинне виробництво зернових та олійних культур, розвиток, модернізація та сертифікація потужностей для сушки, очистки, сортування, тестування і зберігання зернових та олійних культур, реконструкція виробничих потужностей аквакультури та рибного господарства,  обладнання та інфраструктура для рибопереробки та консервування, дослідні станції, випробувальні лабораторії, обладнання для досліджень та професійного навчання, служби поширення сільськогосподарських знань та сертифікації, системи контролю та моніторингу рибного господарства.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги