logo

Україна

Жнива стартували у трьох областях Україні

Жнива стартували у трьох областях Україні

Україна 13 червня 2018. 09:11 3129

Збиральні роботи ранніх зернових та зернобобових культур розпочалися станом на 12 червня в окремих районах південних областей України.

Намолочено перші 14,7 тис. т зерна з 5,1 тисячі га при середній врожайності 29,1 ц/га, говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства.

«Початок жнив у цьому році більш ранній, ніж у середньому за останні роки, але, як відомо, цей сезон від початку був доволі нетиповим. Релевантні прогнози врожайності будуть доступні ще не скоро, однак, виходячи із поточного стану посівів та близької до ідеальної перезимівлі озимих культур, ми зберігаємо прогноз врожаю в форматі «60 млн тонн +», -  повідомив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк на своїй сторінці у Facebook.

Так, жнива стартували в Миколаївській, Одеській та Херсонській областях, де почалося збирання озимого ячменю та гороху. У Херсонській області зібрали 6,3 тис. тонн ячменю з 2,3 тис.га, в Одеській – 3,8 тис. тонн з 1 тис. га та у Миколаївській – 4,6 тис. тонн з 1,8 тис. га.

Також у Миколаївській області намолочено перші 300 тонн гороху з площі 100 га.

Всього ранні зернові та зернобобові культури у 2018 році планують зібрати з 9,6 млн гектарів.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги