logo

Україна

СЕТАМ продав права оренди землі майже на 80 млн грн

СЕТАМ продав права оренди землі майже на 80 млн грн

Україна 21 травня 2019. 13:50 614

Державне підприємство «СЕТАМ» Агентства з розшуку та менеджменту активів та Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на майданчику OpenMarketLand провели 1037 успішних електронних земельних аукціонів на 79,2 млн грн.

Загальне середнє підняття ціни по кожному лоту становило — 180%. Тобто вартість оренди досягла 23,2% від від нормативної грошової оцінки, говориться у повідомленні держпідприємства.

Загальна площа виставленої на електронні торги землі становить — 42 884 га.

«Додатково завдяки конкурентним аукціонам зароблено 51 млн грн. В середньому за кожен лот змагаються 3-5 учасника. Кошти надходитимуть до місцевих бюджетів щорічно протягом усього терміну оренди землі», — повідомив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

Найбільше усього було продано земельних ділянок на Одещині — 175 (загальна площа 4016 Га). Найдорожче було реалізовано оренду ріллі на 7 років у Кіровоградській області (Добровеличіський район, Тишківська сільська рада) площею 150 га за 1,9 млн грн. При тому що, стартова ціна становила усього 411 тис. грн. Підйом ціни склав — 363%.

Вишньов також зазначив, що торги з продажу оренди землі відбуваються з використанням технології Blockchain, яка унеможливлює будь-які маніпуляції та корупційні ризики.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги