logo

Україна

Сімейним фермерським господарствам спростили оподаткування Джерело фото: country-guide.ca

Сімейним фермерським господарствам спростили оподаткування

Україна 10 липня 2018. 16:00 2814

Верховна Рада України сьогодні, 10 липня 2018 р., ухвалила в цілому законопроект № 6490-д «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств», яким членам сімейних фермерських господарств надається можливість бути платниками єдиного податку четвертої групи.

Як повідомляє корреспондент AgroPortal.ua, відповідне рішення підтримали 229 парламентарів.

У законопроекті також передбачений пільговий порядок сплати єдиного соціального внеску для сімейних фермерських господарств, говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства.

«Відтепер українські фермери та їх сім»ї, які проживають в селах, стають повноцінними підприємцями та отримують ряд переваг. Офіційний підприємницький статус за пільговим оподаткуванням дозволяє їм виходити на нові організовані ринки та збільшувати свої прибутки. Крім того, сімейні фермерські господарства зможуть долучитися до державних програм підтримки та розвивати свій бізнес«, — зазначив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета.

Він додав, що прийняті зміни є важливими не лише для фермерів, а й для всієї України, адже стимулюватиметься підприємництво на селі, а отже, будуть з'являтися нові робочі місця та зростатиме благополуччя селян.

Зокрема, прийняті законом зміни встановлюють:

- пільговий порядок сплати єдиного соціального внеску для всіх членів сімейного фермерського господарства;

- сплату податку на доходи фізичних осіб з орендної плати за земельні ділянки (паї) до місцевих бюджетів за місцезнаходженням таких земельних ділянок.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги