logo

Україна

Мінагропрод розгортає мобільні інформцентри для фермерів

Мінагропрод розгортає мобільні інформцентри для фермерів

Україна 24 травня 2019. 09:00 1119

Міністерство аграрної політики та продовольства України розпочинає всеукраїнську інформаційну кампанію з підтримки розвитку фермерства.

Про це під час пресс-конференції зазначила в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, говориться у повідомленні Мінагропроду.

«Один з висновків, який ми зробили минулого року це те, що фермери мають не достатньо інформації про можливості підтримки, яку вони можуть отримати від держави. Тому цього року ми вирішити зробити конкретні кроки і максимально посилити комунікацію фахівців Мінагропроду з фермерами на місцях, безпосередньо в регіонах, а не в Києві», — наголосила Ольга Трофімцева.

Вона додала, що в кожній області, протягом червня-липня будуть проведені відповідні семінари, на яких фермери зможуть отримати повну інформацію щодо усієї процедури отримання держпідтримки, а також в подальшому мати постійний контакт з відповідальними людьми в регіонах, які зможуть надавати консультації. Графік семінарів розміщений на сайті міністерства.

Також уточнюється, що розгортання мобільних інформаційний центрів підтримали й європейські партнери, тому усі заходи в рамках інформаційної кампанії проводяться спільно з проектом ЄС SAFPI.


Для довідки: в Україні сьогодні налічується понад 33 тис. фермерських господарств, кожне з яких обробляє не більше 500 га землі. Фермерські господарства становлять майже 70% від загальної кількості сільськогосподарських підприємств, яких сьогодні налічується близько 49 тис.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги