logo

Техніка

AMAZONE Tyrok 400 — новий флагман серед плугів

AMAZONE Tyrok 400 — новий флагман серед плугів

Техніка 08 вересня 2021. 15:26 2021

Amazone виводить на ринок абсолютно новий напівпричіпний оборотний плуг Tyrok 400 на вибір із 7, 8 або 9 корпусами для тракторів потужністю 400 к.с.

Як говориться в повідомленні компанії, основною характеристикою цього плуга є більш висока продуктивність навіть при тривалих навантаженнях, ідеальні якість роботи і висока зносостійкість. У той же час Tyrok пропонує високий рівень комфорту за рахунок простої, точної і безпечної настройки.

«Новий напівпричіпний оборотний плуг Amazone Tyrok 400 забезпечує оптимальну оранку за рахунок надзвичайно високої стійкості і сучасної концепції корпусів SpeedBlade при швидкості від 8 до 10 км/год», — йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що корпус плуга SpeedBlade має надзвичайно великі груди відвалу. Накладка перекриває полотно лемешів, лінія стику прихована під кріпленням накладки.

«Tyrok 400 володіє ідеальною комбінацією масивної рами і регульованих лемешів для ідеальної обробки поля.

Amazone Tyrok 400 з корпусами SpeedBlade досягає максимального темпу з мінімальним зносом і одночасно високим комфортом в управлінні», — підсумували в компанії.


Для довідки: Компанія AMAZONEN-WERKE H. DREYER SE & Co. KG з головним офісом в Хасберген-Гаст спеціалізується на виготовленні сільськогосподарської та комунальної техніки. Компанія провадить свою виробничу діяльність на десяти різних виробничих майданчиках в Німеччині, Франції, Росії та Угорщині з загальною кількістю співробітників близько 1.900 чоловік. Продуктова лінійка включає ґрунтообробні знаряддя, сівалки, розподільники добрив і знаряддя для захисту рослин. З 2019 року компанія Schmotzer Hacktechnik входить в групу AMAZONE. На основі цих виробничих компетенцій АMAZONE сьогодні є спеціалістом з "інтелектуального рослинництва" в галузі сільського господарства.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги