logo

Рослинництво

Хмельницька область — лідер за урожайністю ранніх зернових

Хмельницька область — лідер за урожайністю ранніх зернових

Рослинництво 31 серпня 2021. 16:15 2801

Аграрії Хмельниччини завершили збирання ранніх зернових культур з найвищим показником урожайності в Україні.

За інформацією Департаменту розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин Хмельницької ОДА, на площі 387 тис. га повністю завершено збирання ранніх зернових та зернобобових культур і ріпаку.

«Валовий збір ранніх зернових становить 1,9 млн т в початково-оприбуткованій вазі, середня урожайність — 60,3 ц/га, що є найвищим показником в державі. Озимий ріпак обмолочено на площі 81 тис. га, валовий збір становить майже 300 тис. тонн при урожайності 35 ц/га. Цьогоріч показники урожайності ранніх культур на 20-22% перевищують минулорічні», — уточнили у відомстві.

Також сільгосппідприємства області здійснюють посів озимого ріпаку, якого вже посіяно 39 тис. га, або 54% від запланованих 72 тис. га.

Крім того, агроформування області готуються до збирання пізніх культур, таких як цукровий буряк, який буде викопаний з площі 29 тис. га, соняшник, який займає 162 тис. га, соя (134 тис. га), кукурудза на зерно (303 тис. га).

Разом з тим, домогосподарствами населення розпочато копання картоплі та збір овочевих культур, яких в цілому до збирання підлягає 73 тис. га.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги