logo

Новини компаній

Моєвський цукровий завод, що стояв багато років, почали готувати до майбутнього сезону

Моєвський цукровий завод, що стояв багато років, почали готувати до майбутнього сезону

Новини компаній 11 січня 2018. 14:56 3042

Моївський цукровий завод (Вінницька область), який простоював з 2014 року, вже почали готувати до запуску у 2018 році.

Про це розповів сільський голова Моївки Олександр Вівдич, повідомляє «Голос України».

«Частину людей уже набрали на роботу. У лютому розпочнуть готувати лінії до виробничого сезону», — сказав він.

За його словами, 3 фермерські господарства, що працюють у селі, з осені провели глибоку оранку — підготували площі для вирощування буряків. 

«Коли завод запрацює, сівозміни переглянуть у більшості господарств району. Наші родючі чорноземи здатні повністю забезпечити цукроварню сировиною. Таку інформацію маю від фахівців управління агропромислового розвитку району. Односельці й дехто з сусідніх сіл матимуть роботу, а держава — більше цукру», — розповів сільський голова.


Для довідки: У нинішньому сезоні на Вінничині цукор варили, а на деяких заводах продовжують це робити, загалом на 7 підприємствах. 4 з них завершили роботу наприкінці 2017-го. На початку січня зупинив технологічний конвеєр Гайсинський та Іллінецький цукрові заводи. Натомість Жданівська цукроварня має переробити ще 80 тис. т буряків. Переважна більшість з них — у кагатах на полі. Значну кількість буряків доставляють з Хмельницької області. Велика відстань викликала розтягування в часі виробничого процесу. Його планують завершити у першій декаді лютого.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги