logo

Новини компаній

Великий виробник цукру відправив на експорт третину продукції

Великий виробник цукру відправив на експорт третину продукції

Новини компаній 27 травня 2019. 14:23 821

Група компаній A'SPIK group протягом січня-квітня 2019 року відправила на експорт понад 33% від загального об»єму продажів цукру.

Як говориться у повідомленні компанії, цьогоріч підприємства групи поставили своїм бізнес-партнерам понад 12 тис. т цукру, з них — іноземним клієнтам більше 4 тис. т. ТОВ «Старокостянтинівцукор» продало на експорт 3 тис. т, а ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат», — 1 тис.т.

«У 2019 році ми головним чином експортували цукор у країни Євросоюзу: Іспанію, Румунію  та Литву. Також здійснили декілька поставок і до Таджикистану.  Серед європейських споживачів найбільшим попитом, звісно, користується цукор найвищого ґатунку — першої категорії, але ми також продаємо закордон і цукор другої категорії», — розповідає заступник генерального директора A'SPIK group з економічних питань Дмитро Панчук.

За його словами, серед партнерів групи компаній на світовому ринку є і трейдери, і виробники харчової продукції.

На внутрішньому ж ринку споживачами подільського цукру є такі відомі і визнані бренди як Coca Cola, «Біола» та Roshen. 


Для довідки: A'SPIK group займається виробництвом цукру, вирощуванням цукрового буряка, зернової групи, сої, кукурудзи. ТОВ «Старокостянтинівцукор» і ПрАТ «Шепетівський Цукровий Комбінат», що входять до групи, спеціалізуються на переробці цукрового буряка, виробництві цукру, меляси, гранульованого жому. Підприємства виробляють 5% загального державного об'єму цукру, що дало можливість ввійти в ТОП-5 найбільших виробників цукру.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги