logo

Новини компаній

АВК привітала мешканців Дніпра рекордним подарунком з цукерками Джерело фото: АВК

АВК привітала мешканців Дніпра рекордним подарунком з цукерками

Новини компаній 12 вересня 2017. 18:00 1649

Кондитерська компанія АВК подарувала жителям та гостям Дніпра до Дня міста подарунок з цукерками вагою 1000 кг.

Це найважчий подарунок з цукерками, який будь-коли було зроблено в Україні. Таким чином АВК встановила новий рекорд, який було зафіксовано у національному реєстрі, говориться у повідомленні кондитерської компанії.

Як зазначається, 9 вересня на Фестивальному причалі міста компанія розмістила яскраву інсталяцію — подарункову коробку, розміром три на три метри, яку наповнила солодощами. Протягом дня гості свята брали участь у розіграші та вигравали смаколики. Акція тривала нон-стоп. Всього за день було розіграно 771 ящик солодощів від АВК. 

«Свято має бути солодким! Впевнений, наш подарунок — влучне доповнення заходів, що додає святу незабутньої атмосфери. Серце нашої компанії б'ється у Дніпрі. Адже саме тут знаходиться виробництво АВК, тут працює наш багатотисячний колектив! Тож, даруємо дніпрянам найкраще, що маємо — наші солодощі», — зазначив власник компанії Володимир Авраменко, урочисто відкриваючи подарункову коробку.

Цього дня АВК долучилася до міської карнавальної ходи. Колона компанії була однією з наймасовіших, адже налічувала більш ніж півтисячі людей. Вулицями міста пройшли працівники фабрики разом зі своїми дітьми — юними шоколатьє.  


Для довідки: АВК — один із лідерів українського кондитерського ринку, яка входить у топ-100 світових кондитерських компаній. Сьогодні експортна географія АВК — це 56 країн світу. Виробничі потужності розташовані у м.Дніпро. У 2016 році компанія встановила лінію з виробництва кави та вивела на ринок власну торгову марку BARISTI. АВК розвиває мережу фірмових магазинів. Запущено в роботу Інтернет-магазин з продажу власної продукції. 

Новини

Показати все

Блоги