logo

Мультимедіа

Сільське господарство через 50 років: чого очікувати?

25 квітня 2018. 07:10 702

М’ясомолочний сектор із середини 2017 р. на деяких ринках демонструє обнадійливі ознаки відновлення, тоді як рослинництво ще потерпає від тривалого періоду спаду.

Група компаній KUHN має добрі позиції для того, щоб скористатися частковим відновленням ринку. Спрямовуючи зусилля на розвиток і подальше зміцнення наших позицій, ми плануємо:

- підвищити наші частки на розвинутих ринках;

- розширити розробки продукції та інновацій, особливо у сфері великомасштабного сільського господарства і точного землеробства (електроніка та керування даними, включно з подальшим розвитком нового обладнання, цифрових додатків, рішень сільськогосподарської роботизації тощо);

- посилити нашу присутність на ключових нових та зростаючих ринках, таких як Росія, Україна та Китай;

- розширити роботу Групи з великими господарствами і сільськогосподарськими підрядниками;

- цільові заходи та розгортання рішень KUHN Customer Link CRM (спрямоване на зміцнення наших відносин із роздрібними клієнтами) і MyKUHN (веб-портал для власників техніки KUHN) дають нам змогу стати ще ближчими до наших клієнтів і якнайкраще відповідати структурним перетворенням, що відбуваються в аграрному світі.

Наша мета — задовольняти потреби клієнтів, пропонуючи якісну продукцію та послуги, що мають значну цінність для сільськогосподарських виробників, водночас контролюючи наші витрати, щоб гарантувати рентабельність і можливості безперервного інвестування.

Впровадження численних ініціатив дозволяє Групі KUHN залишатися провідним виробником у галузі сільськогосподарської техніки. Синергетична взаємодія між нашими бізнес-одиницями та мобілізація усіх наших ресурсів навколо єдиних цілей посилюють нашу присутність і конкурентоспроможність на всіх ринках.

2018 року відзначається 190-річчя KUHN. Наше потужне коріння і сильні позиції на ринку забезпечують міцну основу для вирішення проблем завтрашнього сільського господарства.


Джерело: КУН-Україна


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги