logo

Мультимедіа

Перший John Deere Training Center в аграрному університеті України

12 жовтня 2018. 06:53 595

2 жовтня на базі Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка відкрито навчально-науковий центр John Deere Training Center. Відкриття стало можливим завдяки співпраці з офіційним дилером John Deere в Україні — компанією Agristar.

John Deere Training Center створений для ефективної підготовки студентів для агробізнесу Східного регіону України. Основним завданням центру є координація з підготовки користувачів сучасної закордонної техніки, сервіс-менеджерів та менеджерів з продажу. 

Студенти центру матимуть змогу познайомитись зі світовими практиками, інноваційними рішеннями, проходити тренінги та навчатись у провідних фахівців України.

Під час відкриття центру було підписано угоду про співпрацю між університетом та компанією Agristar. Представники двох сторін зазначили, що навчально-науковий центр John Deere Training Center дозволить виступити освіті, науці та виробництву єдиним фронтом на шляху розвитку аграрної галузі Харківщини.

До перегляду — найкращі кадри з події!


Джерело фото: ХНТУСГ 


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги