logo

Мультимедіа

Місце, де щасливі корови стають прибутковими

19 червня 2019. 06:15 653

Багатьом сьогодні дивно чути, але тваринництво може бути прибутковим. Яскравим прикладом тому є ТОВ «Нова нива» у селі Новокраснівка на Донеччині. Стратегія у власників компанії проста — постійно вкладати у виробництво, забезпечуючи комфортні умови утримання тварин, розвиватися і отримувати високі економічні результати.

На підприємстві «Нова нива» утримують 2 800 голів ВРХ, в тому числі 760 дійних корів, і це третя діюча молочна ферма в Україні, яка використовує роботів-доярів. Рік тому в господарстві запустили дві станції добровільного доїння виробництва DeLaval, а наразі завершують реконструкцію ще одного корівника, щоб і там облаштувати все за останніми інноваційними технологіями в тваринництві.

На відміну від інших роботизованих комплексів, що працюють в Україні, тут у секціях організовано вільний трафік через станцію добровільного доїння: будь-яка корова в будь-який момент має доступ до робота. Кратність доїння на роботизованій системі становить у середньому 2,78 рази. Новотільні корови йдуть доїтись 4-5 разів, а ближче до запуску — раз на день. Середня добова продуктивність становить 24 кг молока.

Окрім збільшення молочної продуктивності, у «Новій ниві» з використанням станцій добровільного доїння відмічають ще й підвищення якості молока.

«N.B.!» Індекс агроефективності областей України

Детальніше про ферму читайте скоро в матеріалі #ІндексАПК. Донецька область.


Джерело фото: AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги