logo

Мультимедіа

Біофарм: новий завод ветпрепаратів і кормових добавок

16 травня 2017. 09:18 2295

У м. Дергачі Харківської області 12 травня компанія «АТ Біофарм» відкрила новий завод з виробництва ветеринарних препаратів та кормових добавок.

З часу заснування і по теперішній час стратегічними напрямками діяльності компанії є розробка, виробництво і реалізація фармацевтичних препаратів та кормових добавок для ветеринарної медицини, — продуктів, відомих в Україні та за її межами.

Підприємство виробляє високоякісну конкурентоспроможну продукцію, асортимент якої налічує 53 найменувань та включає антианемічні, протимаститні препарати, паразітоциди, кокцидіостатики, препарати для зовнішнього застосування, протимікробні засоби, що діють в шлунково-кишковому тракті, протимікробні засоби системної дії та вітаміни.

Більшість препаратів є оригінальними та мають українські патенти. Крім того, 16 продуктів компанії мають міжнародні патенти, 14  найменувань препаратів вже зареєстровано в зарубіжних країнах.

«N. B.!» В Україні відкрили новий завод з виробництва ветпрепаратів та кормових добавок

В урочистій церемонії відкриття нового заводу взяли участь заступник Голови Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко, Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, депутати обласної ради.

Також гостям було організовано екскурсію по  триповерховому заводу, де на першому поверсі знаходяться складські приміщення, на другому — виробничі (ділянки стерильних і нестерильних лікарських форм). Третій поверх — це лабораторії і офісні приміщення заводу.

Як це було — дивіться на фото.


Джерело: прес-служба народного депутата Олександра Бакуменко

Новини

Показати все

Блоги