logo

Мультимедіа

  • Дискатор SWIFTERDISC XO7500 Profi
  • OMEGA OO8000L
  • EFECTA 12000CE
  • SWIFTERDISC XE12400 PROFI
  • COMBO SYSTEM +TERRALAND PROFI
  • TERRASTRIP
  • TERRALAND TO5000

Актуальні новинки від BEDNAR уже в Україні

15 жовтня 2021. 06:34 2572

З початку осені компанія BEDNAR разом зі своїми дилерами презентувала цілий ряд новинок, які вже встигли себе показати на українських полях, а деякі — знайти своїх власників.

1. Дискатор SWIFTERDISC XO7500 Profi, який відразу з трала став до роботи на полях нового власника в Херсонській області. З перших проходів агрегат показав відмінний результат по соняшнику. Особливості агрегата: Х-образне розміщення дисків (повністю нівелює зсув агрегата відносно трактора), передній подрібнюючий коток TrushCutter на всю робочу ширину захвата 7,25 м (опційно) та можливість окремого регулювання дисків за колесами трактора. Необхідна потужність — від 300 к.с.

2. На Житомирщині скоро стає до роботи ще одна новинка від BEDNAR — посівний комплекс OMEGAOO8000L з робочою шириною захвату 8 м та об'ємом бункера 4000 л. Зернові сівалки OMEGA вже давно відомі на українському ринку, і їх модельний ряд в Україні розширюється. Цього року також уперше в Україні стала до роботи і 4-метрова сівалка OMEGA. 

3. Хмельниччина днями зустрічала другу в Україні зернову широкозахватну сівалку EFECTA 12000CE шириною захвату 12 м та з хвилястими PROFI-колтерами в якості передньої опції.

4. В Полтавській області запустили в роботу перший дискатор SWIFTERDISC XE12400 PROFI з робочою шириною 12,4 м, який зараз працює з трактором потужністю 600 к.с. та забезпечує господарству надзвичайну продуктивність і якість.

5. Ще одна нова комбінація агрегатів із цієї осені працює на Київщині — це причіпний універсальний двосекційний бункер для внесення добрив COMBO SYSTEM об'ємом 5000 л та глибокорозпушувач TERRALAND PROFI, який й донині залишається неповторним у своєму виконанні.
 
6. Свій тур Україною продовжують ще дві новинки сезону. Перша — глибокорозпушувач TERRASTRIP з відстанню між стійками 70 см, що дозволяє вносити добрива одночасно з обробітком у майбутні рядки посіву. Агрегат має гідравлічний захист стійок.

7. Друга новинка, що зараз демонструється на полях України, — причіпний глибокорозпушувач TERRALAND TO5000, який має гідравлічне зусилля спрацювання стійок (до 800 кг) та максимальну глибину роботи до 55 см.


Джерело фото: BEDNAR


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги