logo

Мультимедіа

Кращий молодий агроном 2017

09 листопада 2017. 07:35 1923

У рамках виставки AgroComplex 2017 першого листопада журнал Agroexpert нагородив переможців та лауреатів п’ятого, ювілейного конкурсу «Кращий молодий агроном 2017».

Починаючи з 2013 року редакція журналу Agroexpert спільно з партнерами проводить всеукраїнський конкурс «Кращий молодий агроном». 

Метою конкурсу є виявити і мотивувати молодих і талановитих фахівців-агрономів. Конкурс проходить у чотирьох номінаціях: «Селекція та насінництво», «Захист рослин», «Агрохімія і ґрунтознавство», «Плодоовочівництво». За п’ять років конкурсу його учасниками були понад 200 осіб з різних регіонів. Цього року організатори отримали 46 заявок. Крім чотирьох переможців у номінаціях, до ювілею конкурсна комісія нагородила ще трьох лауреатів.

Кращий молодий агроном у номінації «Селекція і насінництво»: Сергій Албул, менеджер з продажу ЗЗР, агроном­-консультант ТОВ «Роско Груп».

Кращий молодий агроном у номінації «Захист рослин»: Анна Дудкіна, агроном у ТОВ Агрофірма «Гермес».

Кращий молодий агроном у номінації «Плодоовочівництво»: Олег Харчук, агроном у СТОВ «Ліщинське».

Кращий молодий агроном у номінації «Агрохімія і ґрунтознавство»: Андрій Камінський, агроном у ФГ «Агро-Інвест» на Хмельниччині.

Лауреат конкурсу «Кращий молодий агроном 2017»: Оксана Забалуєва, продукт-менеджер у компанії «Агроскоп Інтернешнл».

Лауреат конкурсу «Кращий молодий агроном 2017»: Лілія Шведа, дослідник із селекції та генетики сільськогосподарських рослин, компанія Caussade Vostok.

Лауреат конкурсу «Кращий молодий агроном 2017»: Анна Бардиш, менеджер з продажу ЗЗР та посівного матеріалу в ТОВ «АПЦ Полтава».


Джерело фото: AgroPortal.ua

Новини

Показати все

Блоги