Неймовірні села України 2018: півфіналісти

07 травня 2018, 06:49 16916

Редакція AgroPortal.ua обрала 20 півфіналістів ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018», котрі пройшли до півфіналу та отримали можливість написати свій бізнес-план, який і буде змагатися за перемогу у фіналі.

Мета конкурсу: сприяти взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів державного управління на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села. Загалом на конкурс надійшло 125 заявок.

Назва села Загальний бал
1 Білозір’я, Черкаська область 91
2 Весела Долина, Одеська область 88
3 Гоща, Рівненська область 89
4 Григорівка, Херсонська область 84
5 Добропілля, Херсонська область 75
6 Золотий Колодязь, Донецька область 76
7 Іловиця, Тернопільська область 79
8 Кінські Роздори, Запорізька область 83
9 Крилос, Івано-Франківська область 92
10 Лебедин, Черкаська область 89
11 Леськи, Черкаська область 84
12 Невицьке, Закарпатська область 86
13 Новомиколаївка, Харківська область 82
14 Нiжиловичі, Киïвська область 70
15 Ображіївка, Сумська область 71
16 Передільське, Луганська область 73
17 Старі Богородчани, Івано-Франківська область 79
18 Степове, Кіровоградська область 75
19 Чечельник, Вінницька область 79
20 Яструбна, Житомирської області 72

Примітка: назви сіл публікуються у алфавітному порядку. З 07 по 20 травня 20-ка сіл має надіслати свої бізнес-плани, які сприятимуть розвитку їхнього села, до редакції. З 21 травня по 03 червня члени Експертної ради конкурсу визначать 10 сіл-фіналістів.

Призовий фонд ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018» у розмірі 150 тис. грн буде розподіллено наступним чином: перше місце — 100 тис. грн, друге та третє місця — по 25 тис. грн.

Примітка: під призом мається на увазі сертифікат на певну суму з подальшою закупівлею для села організаторами необхідного інвентарю для реалізації бізнес-проекту. Суми вказані без урахування податків та зборів.

Також представник села-переможця конкурсу отримає унікальну можливість від Проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» відвідати восени цього року Німеччину з метою обміну досвідом щодо розвитку державного управління та коопераційного самоврядування у Німеччині.

Крім того, одне з 10 сіл-фіналістів отримає у подарунок від Посольства Королівства Нідерландів в Україні клумбу з тюльпанів, що дозволить селу стати іще привабливішим.

Посольство Франції в Україні, яке підтримує конкурс, повідомить про свою номінацію для конкурсантів згодом.

Трійка сіл-фіналістів III Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018» також отримає річну передплату на журнал Agroexpert.

Нагадаємо, що конкурс проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), Посольства Франції в Україні, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», компанії «Бейкер Тіллі Україна», Асоціації об'єднаних територіальних громад України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Головний партнер конкурсу — корпорація IMMER Group


Для довідки: IMMER Group — один з найбільших світових виробників гнучких пакувальних матеріалів, плівок і етикеток, що має два виробництва: IMMER Ukrplastic і IMMER Digital, а також дизайн-студію IMMER Design Studio. IMMER Group використовує широкий спектр новітніх технологій.  Більш ніж 20 років компанія забезпечує повний цикл виробництва гнучких пакувальних матеріалів.  Група підприємств входить до ТОП-15 європейських виробників галузі. IMMER Group є членом асоціацій: FPA і консорціуму CEFLEX, FPE, EAFA, ERA, European Bioplastic.  Група є активним учасником Глобального договору ООН, Глобальної ініціативи ООН щодо зниження продовольчих втрат і харчових відходів SAVE FOOD Initiative, ініціативи Responsible Care.

IMMER Group пропонує нове екологічно чисте рішення для підвищення ефективності агропромислового рослинництва — біорозкладну плівку для мульчування ґрунту. Випробування проводилися Українським «НДІ прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Л. Погорілого» з квітня по жовтень 2017 року в польовій сівозміні Київської області відповідно до стандартних методик дослідної справи в агрономії. Об'єктами дослідження були: процеси росту, розвитку та формування врожаю кукурудзи зернової «Внуччин» в лісостеповій зоні України, а також процеси розпаду біорозкладальної плівки.